Reprezentant vanzari, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie din Slovenia ce are ca domeniu de activitate producerea si distributia elementelor metalice pentru asamblarea lemnului, feronerie pentru geamuri termopan.

Responsabilitati:
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti la nivel national;
- Identificarea, contactarea si ofertarea potentialilor clienti;
- Atingerea obiectivelor referitoare la volumul vanzarilor si numarul de clienti;
- Completarea unor rapoarte specifice;

Program de lucru L-V 8:30 – 17:00
De luni pana joi este plecat pe teren in tara (se ofera tot suportul privind chestuielile de deplasare), vineri lucreaza la sediul din Bucuresti.

Perioada contractuala initiala de 6 luni cu posibilitate de prelungire.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Studii medii/ superioare;
- Cunostinte medii – pachetul Microsoft Office;
- Abilitati foarte bune de comunicare.
- Experienta in vanzari din domeniul feronerie, tamplarie metalica
- Persoana activa, perseverenta in urmarirea si atingerea obiectivelor, motivata
- Atitudinea proactiva si abilitati de comunicare
- Experienta in vanzari (minim 1-2 ani intr-un post similar) si permis de conducere categoria B (obligatoriu)
- Limba engleza nivel mediu – avansat (va mentine legatura cu managerul din Slovenia) si cunostintele de operare PC
- Disponibilitate pentru deplasari 4 din 5 zile lucratoare pe saptamana (se asigura cazare si diurna)

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv format din salariu fix + comision din vanzari + masina + laptop + telefon
- Training

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).