Reprezentant vanzari Bucuresti

S.C MAXIMA FAMILY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele distribuite de MaximA FAMILY functie de necesitatile clientilor.
- mentine o relatie profesionala apropiata cu clientii,
- dezvolta portfoliul de clienti prin mentinerea unei relatii profesionale de buna calitate cu acestia.

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor de minim 6 luni, experienta in vanzarea de servicii catre persoanele fizice reprezinta un avantaj
- cunostinte MS Office (Word, Excel),
- bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- persoana dinamica, cu initiatiativa, sociabila.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
Echipa de vanzari va beneficia de un program de training adecvat cerintelor din piata, rezultatele muncii se vor afla in starnsa concordanta cu beneficiile acordate.

MaximA FAMILY concept unic al distributiei de apa la 19L, ceaiuri si sucuri naturale adresate in special familiilor cu copii, scolilor si gradinitelor.
www.maxima-family.ro / www.apapentrugradinita.ro