REPREZENTANT VANZARI - birotica-papetarie

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru s-a pozitionat, in timp, printre printre primii 5 operatori de pe piata, oferind in acest moment solutii complete de papetarie si echipamente de birotica. Solutiile oferite sunt personalizate si perfect adaptate la nevoile clientilor sai, unii dintre acestia aflati in portofoliu inca de la inceperea activitatii.

Dezvoltarea activitatii sta la baza activarii a noi posturi in organigarama firmei.

Avantajele lucrului in cadrul acestei echipe sunt multiple:
- Continua imbunatatire a performantelor si cunostintelor profesionale prin organizarea de programe intensive de formare profesionala periodice
- Recompensarea performantelor prin bonsuri de realizari

Pentru postul vacant - REPREZENTANT VANZARI - principalele atributii sunt:
- Initierea si mentinerea relatiilor comerciale cu clientii companiei
- Consilierea clientilor cu privire la solutiile necesare pentru facilitarea activitatii acestora ; determinarea necesitatilor de echipament birotic
- Realizarea ofertelor de pret si le negociaza cu clientii.
- Asigurarea facturarii conform legilor in vigoare si urmarirea incasarilor conform termenilor contractuali.

CERINTE

- Open minded, capacitate mare de acumulare a informatiilor tehnice, dorinta de dezvoltare profesionala
- Activ, cu viteza mare de reactie la cerintele colegilor/clientilor
- Responsabilitate, corectitudine, seriozitate, buna organizare,
- Cunostinte de limba engleza, cel putin la nivel mediu
- Permis auto categoria B
- Absolvent de studii superioare - constituie avantaj
- Experienta pe un post similar prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu de baza motivant insotit de bonus de rezultat
- Masina de serviciu
- Formare profesionala permanenta
- Posibilitati de promovare

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

www.nefertiti-hcc.ro
www.nefertiti-hcc.eu

cv@nefertiti-hcc.ro