Reprezentant vanzari birotica - papetarie

Vector International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor catre clienti
Intretinerea si dezvoltarea bazei de clienti
Vizitarea constanta a clientilor
Negocierea conditiilor de colaborare si urmarirea respectarii acestora
Analizarea evolutiei vanzarilor si realizarea targetului lunar
Raportarea constanta a evolutiei vanzarilor

CERINTE

Minim studii medii, studiile superioare constituie un avantaj
Abilitati de comunicare, negociere, feeling comercial
Prezenta de spirit, capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale
Persoana deschisa, energica, organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati
Experienta in domeniu minim 2 ani ¿ constituie un avantaj
Disponibilitate pentru deplasare
Disponibilitate la program prelungit
Cunoasterea limbii engleze
Cunostinte PC: Word, Excel
Permis auto

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru motivant si posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung

Societate importatoare si distribuitoare de birotica si papetarie