REPREZENTANT VANZARI BIHOR, BUCURESTI

TIGER AMIRA COM SRL Oradea

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzare pe distributie de gresie, faianta, obiecte sanitare;
-consilierea clientilor pe distributie;
-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-promovarea si comercializarea produselor companiei pe distributie;
-responsabil de incheierea contractelor pe distributie;
-transmiterea ofertelor de pret catre clienti si a promotiilor;
-preluarea comenzilor de la clienti, urmarirea derularii contractului;
-responsabil de baza de date de clienti din zona arondata;
-intocmirea rapoartelor de vanzare.

CERINTE

-studii medii/superioare;
-experienta minim 3 ani pe post similar;
-cunostinte de utilizare PC la nivel avansat;
-permis de conducere categoria B minim 2 ani experienta;
-abilitati de comunicare, organizare, negociere.

BENEFICII OFERITE

-salariu foarte atractiv in functie de realizari;
-masina de serviciu;
-telefon mobil.

Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.
Comert cu amanuntul in magazine specializate de materiale pentru constructii si amenajari interioare si exterioare.