REPREZENTANT VANZARI - BAUTURI ALCOOLICE

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comercile cu clientii existenti si potentiali
- Implementarea politicii de vanzari a companiei (Initierea, dezvoltarea si diversificarea canalelor de distributie)
- Analiza solicitarilor si cererilor de oferta
- Intocmirea si prezentarea ofertelor / derularea operatiunilor precontractuale
- Monitorizarea livrarilor si incasarilor

CERINTE

- Studii tehnice medii; superioare (avantaj)
- Experienta min 1 an in distributia vinuri, pe unul din sectoarele capitalei
- Experienta relevanta in pozitii similare;
- Diponibilitate de deplasari
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Carnet conducere ctg.B;
Abilitati:
- Comunicare si prezentare ;
- Capacitate de organizare, analiza si decizie;
- Initiativa si orientare pe rezultate;
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare;
- Capacitate de lucru sub stress si in program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv / masina / telefon
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie in plina dezvoltare;
- Mediu de lucru stimulativ

Numai persoanele care intrunesc conditiile de experienta in vanzari si ditributie vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu. CV-urile pot fi transmise si la : romax@romaxconsulting.ro; office@romaxconsulting.ro sau fax: 021.340.28.10.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management