REPREZENTANT VANZARI B2B TELECOM

SC CIAO TEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei, identificarea persoanelor de decizie in cadrul companiilor si a oportunitatilor de vanzare;
- Negociaza si finalizeaza procesul de vanzare, conform termenilor agreati cu clientii, respectand procedurile existente;
- Preia, analizeaza si solutioneaza, direct sau in colaborare cu persoanele responsabile, solicitarile si reclamatiile clientilor, conform contractelor incheiate cu acestia;
- Intocmeste rapoarte zilnice de activitate;
- Depasirea targetelor stabilite de companie;
- Reprezinta imaginea companiei in relatiile cu clientii

CERINTE

Candidatul ideal

- Experienta relevanta in vanzari (experienta in telecom sau in alte tipuri de vanzare directa reprezinta un avantaj);
- Persoana auto-motivata cu abilitati deosebite de comunicare, negociere si planificare;
- Interes pentru tehnologii noi si intelegere asupra specificului pietei telecom;
- Focusat pe indeplinirea obiectivelor.
- Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderenta de teren;
- Cunostinte de operare PC (word, excel) si navigare internet;
- Permis de conducere categoria B;
- Rezistent la stres.

BENEFICII OFERITE

- Programe de training, team-building;
- Posibilitate avansare si dezvoltare personala;
- Suport permanent acordat de oameni cu experienta in vanzari
- Salariu fix
- Comision + Bonusuri motivante pentru indeplinirea si depasirea obiectivelor;
- Telefon mobil, laptop, masina de serviciu

Societatea CIAO TEL SRL – Partener autorizat Telekom Romania pe segmentul Business, cu o experienta vasta in domeniul telecomunicatiilor, doreste sa isi mareasca echipa de vanzari.