Reprezentant vanzari B2B - produse de inalta tehnologie

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Reprezentant vanzari B2B pentru clientul nostru, reprezentant al unui Grup Italian ce ofera produse de inalta tehnologie.

Responsabilitati:

- Promovarea imaginii companiei si a produselor: senzori de presiune, temperatura, deplasare, forta, umiditate, echipamente de panou (indicatoare, cronometre, controllere, interfete de operare,relee statice), motoare electrice de curent continuu si alternativ, convertoare digitale, servodrivere si servomotoare, surse de alimentare,bariere de siguranta,convertoare analogice, convertizioare de frecventa, etc;
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Contactarea potentialilor clienti si stabilirea de intalniri;
- Elaborarea ofertelor pe baza specificatiilor oferite de client;
- Prezentarea ofertelor catre clienti si negocierea acestora;
- Indeplinirea obiectivelor de vanzari.

CERINTE

- Experienta in vanzari B2B reprezinta o cerinta obligatorie;
- Studii superioare finalizate (preferabil studii tehnice);
- Limba Engleza sau Italiana nivel avansat reprezinta o cerinta obligatorie;
- Permis de conducere cat. B;
- Excelente abilitati de negociere si persuasiune;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana tanara, dinamica;
- Diplomatie si atitudine profesionista.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision din vanzari;
- Masina si telefon de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si v¿¿rsat: 392.440 Lei
Nr. autoriza¿¿ie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autoriza¿¿ie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si v¿¿rsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro