REPREZENTANT VANZARI B2B- DOMENIUL TELECOM

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea directa a serviciilor TELECOM catre clienti business, parcurgand toti pasii de vanzare, de la identificarea autonoma a potentialilor clienti pana la semnarea unui contract de furnizare de servicii; Intocmeste rapoarte zilnice de activitate; Indeplinirea targetelor stabilite de companie

CERINTE

Experienta relevanta in vanzari (experienta in PROMOVARE SERVICII TELECOM – OBLIGATORIU)
Atitudine pozitiva
Abilitati excelente de comunicare si ascultare
Orientare catre client
Capacitate de organizare si planificare
Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de avansare si dezvoltare personala;

Telefon

Laptop

Masina pentru deplasare la clienti

Decontare transport pentru deplasare clienti in cazul in care angajatul nu poseda permis de conducere

Training-uri de vanzari,produs,etc.

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!