REPREZENTANT VANZARI B2B - Bucuresti si Iasi

DIVA HAIR COSMETICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea continua a pietei in zonele alocate;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii existenti (exista deja un portofoliu de clienti);
- identificarea noilor clienti si incheierea contractelor cu acestia;
- realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri;
- prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiorul direct in termenul de timp alocat;
- atingerea planului lunar de vanzari.

CERINTE

- permis de conducere categoria B;
- persoana carismatica, cu putere de convingere, greu de descurajat;
- se pliaza si se face placut oricarui tip de persoana cu care intra in contact;
- este o persoana ambitioasa, orientata spre rezultat si care cauta sa se perfectioneze din punct de vedere profesional;
- este in cautarea unui job dinamic, care presupune deplasari frecvente la clienti.

* Experienta in vanzari reprezinta un avantaj, in special experienta in vanzari B2B, insa nu este obligatorie!

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv format din parte fixa si bonusuri in functie de vanzarile efectuate;
- masina, telefon si laptop;
- abonament privat de sanatate;
- reduceri pentru angajati la achizitionarea produselor din gama DIVA HAIR COSMETICS;
- desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si orientate catre performanta profesionala;
- training de vanzari.

Infiintata in 2006, www.divainteractive.ro reprezinta echipa din spatele site-urilor divahair.ro, karena.ro, qbebe.ro si dasha.ro
DIVA Interactive se ocupa cu administrarea unor site-uri a caror activitate se invarte in jurul targetului feminin. Oferim continut online premium cititoarelor noastre, cat si servicii de publicitate eficiente pe cele trei site-uri: www.divahair.ro, www.karena.ro si www.qbebe.ro. Recent, ne-am extins activitatea si in sectorul produselor profesionale pentru saloane. DIVA HAIR Cosmetics este cel mai tanar membru al grupului nostru de firme.