Reprezentant vanzari B2B

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea produselor companiei: placi ceramice, gresie, faianta, parchet, materiale pentru finisaje interioare
• Contactare clienti existenti si noi, ofertare, negociere, contractare, urmarire contracte;
• Urmarirea respectarii termenilor contractuali si a detaliilor legate de acest aspect;
• Propune idei de promovare, publicitate si promotii in zona sa;

CERINTE

• Experienta in vanzari teren si bussines to bussines
• Experienta pe o pozitie similara intr-o firma in domeniul materialelor de constructii precum si un portofoliu de clienti existenti reprezinta un avantaj;
• Persoana comunicativa, dinamica, cu initiativa, punctuala, flexibila;

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix si comision din vanzari
• Telefon si masina de serviciu
• Posibilitati de dezvoltare profesionala

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre