REPREZENTANT VANZARI B2B

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru activeaza in domeniul productiei si personalizarii cardurilor, de peste 10 ani, in prezent fiind lider pe piata de outsourcing a solutiilor de acest tip.

Descrierea postului:
-Prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti
- Gestionarea relatiei cu clientii din portofoliul propriu
-Promovarea produselor si serviciilor companiei
-Informarea clientilor in privinta stadiului proiectelor, aplicarea modificarilor pe proiect la solicitarea clientului,
- Continua si proactiva comunicare cu departamentele productie, IT, marketing, pentru a raspunde solicitarilor clientului
-Implementarea noilor proiecte la client,

CERINTE

- Ambitios/a,
- Certe abilitati de comunicare si negociere
-Experienta in domeniul vanzarilor de minim 3-5 ani- constituie un avantaj experienta in domeniul vanzarilor de carduri, echipamente si programe de fidelizare
-Orientarea spre client;
-Capacitatea de analiza si sinteza a informatiilor;

-Notiuni de utilizare Microsoft Office, Internet si Outlook- nivel avansat;
-Cunostinte de limba engleza -Nivel avansat;

-Capacitate de a lucra fara coordonare directa.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- integrarea intr-o echipa dinamica;
- bonusuri in functie de rezultate

PENTRU A APLICA DIRECT TRANSMITETI CV PE ADRESA alexandra.bucur@nefertiti-hcc.ro CU SUB: RC-B2B-S

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

www.nefertiti-hcc.ro
www.nefertiti-hcc.eu

cv@nefertiti-hcc.ro