Reprezentant vanzari B2B

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea echipamentelor si consumabilelor de curatenie-igiena profesionala in Bucuresti, Arges si Prahova catre CLIENTI FINALI;
- ofera consultanta in problemele legate de igiena, face testari si demonstratii cu produse;
- transmite regulat raportari catre directorul national de vanzari;
- participa la elaborarea planului de dezvoltare a pietei.

Firma asigura telefon, masina, laptop, salariu fix si comisioane din vanzari, traininguri periodice.

CERINTE

Companie importatoare si distribuitoare de echipamente si consumabile in domeniul curateniei si igienei profesionale, activa in acest domeniu de peste 15 ani, cauta un coleg in departamentul de vanzari, cu experienta B2B.

CERINTE:
- minim 2 ani experienta in vanzari B2B (servicii de curatenie profesionala sau echipamente si consumabile);
- disponibilitate pentru deplasari;
- cunostinte de limba engleza;
- permis de conducere;
- persoana dinamica, proactiva, bune abilitati de negociere.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.