Reprezentant vanzari AVON

GRIGORAS CRISTINA MIHAELA PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea produselor companiei,fie personal,fie prin internet sau telefonic
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- atragerea de noi clienti sau colaboratori
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a unei baze de date;
- derularea activitatii conform politicii companiei;
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente;

CERINTE

- abilitati de comunicare, negociere, spirit persuasiv
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunostinte PC (Word, Excel, PowerPoint)
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- castig corelat cu performantele personale;
- mediu de lucru profesional ;
- training si suport continuu;
- sanse reale de promovare ;
- traininguri gratuite oferite de companie;
- posibilitatea obtinerii unui card de cumparaturi cu asigurare impotriva cancerului la san;
- pachete speciale de telefonie mobila si internet.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de vanzari directe .