Reprezentant vanzari Avon

PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa faceti o lista cu toate persoanele pe care le cunoasteti (gasirea potentialilor clienti)
- sa le aratati catalogul Avon;
- sa le lasati sa incerce cateva mostre;
- sa luati comanda clientilor Dvs.;
- sa plasati cel putin o comanda pe Campanie;
- sa oferiti servicii prietenoase, cu regularitate;
- sa oferiti clientilor Dvs. posibilitatea de a face comenzi cu ocazia fiecarei Campanii;
- sa onorati garantia AVON (daca clientul este nemultumit i se va inapoia intreaga suma platita sau i se va schimba produsul).
- distribuirea produselor clientilor personali;
- plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare

CERINTE

Persoane dinamice, serioase, comunicative, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex, care sunt in cautarea unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar.
Colaborarea cu Avon v¿ va aduce doar avantaje, f¿r¿ s¿ v¿ cear¿ mult timp sau efort.

BENEFICII OFERITE

Ca Reprezentant Avon veti beneficia de:

- discount de pana 30% din valoare comenzilor efectuate
- livrarea coletului acasa este gratuita
- diverse cadouri
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului
- cursuri gratuite de cosmetica si machiaj, tehnici de vanzare, finalizate cu DIPLOMA;
- nu exista un program strict de lucru;
- puteti plasa comenzile online;
-participarea la concursuri si competitii
- POSIBILITATE REALA DE AVANSARE;
- programe motivationale speciale, care va vor permite sa achizitionati produsele noastre la preturi speciale;
- in cazul in care dovediti ca sunteti un Reprezentant de succes, veti fi automat inscris in clubul de excelenta NOVA, care va va atrage beneficii suplimentare.

Aplicati CV-ul dvs.acum sau trimiteti un sms cu numele si vârsta la 0721224427 sau mail la lavy_avon@yahoo.com.
Succes!

DESCRIEREA FIRMEI

Prestari servicii