REPREZENTANT VANZARI AUTOUTILITARE - Dealer Auto – Bucuresti

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Negocierea, semnarea si urmarirea de contracte respectand politica de vanzari a companiei
- Analiza evolutiei vanzarilor si propunerea de solutii pentru realizarea targetului lunar
- Realizarea si transmiterea rapoartelor de activitate catre Directorul de Vanzari

CERINTE

- Studii Superioare
- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 2 ani
- Pasionat(a) de domeniul auto
- Abilitati de negociere, comunicare si relationare cu clientii
- Persoana dinamica, ambitioasa, organizata, orientata spre rezultat

BENEFICII OFERITE

- Sistem motivant de salarizare (salariu fix + comision din vanzari)
- Training de specialitate
- Telefon mobil
- Laptop
- Dezvoltare profesionala intr-o firma de renume
- Oportunitate de a lucra cu profesionisti in domeniu

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.