Reprezentant vanzari (automate cafea)

RTC PROFFICE EXPERIENCE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei, promovarea produselor oferite de companie;
Mentinerea relatiei cu clientii alocati;
Marirea portofoliului de clienti;
Negocierea conditiilor contractuale;
Atingerea target-urilor de vanzari.

CERINTE

•Studii superioare;
•Experienta minim 2 ani in vanzari (B2B), avantaj cunoasterea pietei;
•Permis auto categoria B;
•Cunostinte Ms Office;
•Abilitati de negociere, vanzare, orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial motivant;
•Programe de instruire permanenta;
•Consolidarea carierei alaturi de cea mai performanta echipa de vanzari;
•Includerea in programe de successiune si managementul talentelor.

RTC Proffice Experience, membru EOSA (European Office Supplies Alliance), lider in Romania pe segmentul distributiei produselor de papetarie-birotica isi cauta un nou membru al echipei!
Compania este parte a Diviziei Proffice, Divizia B2B de import si distributie articole pentru birou din cadrul grupului RTC.

Cu 20 de ani de experienta pe piata, un portofoliu cu peste 10.000 de produse, un rulaj ce cumuleaza cifra de afaceri a urmatoarelor 10 companii clasate in topul distribuitorilor de birotica-papetarie, Be Proffice raspunde celor mai exigente nevoi.