REPREZENTANT MEDICAL

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea produselor si serviciilor companiei catre clienti precum si dezvolatarea relatiei cu acestia;
Urmareste derularea proiectelor in curs;
Identifica noi clienti potentiali pe piata;
Isi planifica activitatea de vanzare;
Participa la sedintele de vanzare ;
Face rapoarte de activitate ;
Retine informatii despre potentialii clienti;
Cunoasterea in detaliu a produselor si caracteristicilor tehnice.

CERINTE

Studii superioare;
Reale aptitudini de relationare si comunicare;
Flexibil, energic, diplomat;
Cursurile de specialitate precum si experienta anterioara in domeniul medical constituie un avantaj;
Limba engleza nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;
Posibilitati reale de promovare si perfectionare;
Mediu de lucru exceptional, intr-o echipa dinamica si profesionista;
Sevicii medicale gratuite in cadrul clinicii;
Telefon, masina de servici si laptop

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.