REPREZENTANT VANZARI - aparatura de laborator

PREMIUM BUSINESS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

PREMIUM BUSINESS CONSULTING este o companie de consultanta specializata in servicii profesionale de resurse umane.

Recrutam REPREZENTANT VANZARI - aparatura de laborator pentru clientul nostru, importanta companie reprezentant unic in Romania al unui producator renumit de aparatura de laborator.

Responsabilitati:
- Prospecteaza piata, identifica noi clienti
- Gestioneaza si largeste portofoliul de clienti existent
- Prezinta si vinde produsele companiei - aparatura de laborator
- Intocmeste oferte tehnice si financiare catre clienti
- Urmareste derularea contractelor si incasarea facturilor

CERINTE

- Studii superioare finalizate Fizica / Chimie / Electronica
- Experienta relevanta in vanzari echipamente tehnice / echipamente de laborator
- Cunoasterea aplicatiilor de chimie / fizica, a masuratorilor analitice si/sau experienta similara vor fi considerate un plus
- Bune abilitati de vanzare si negociere
- Persoana perseverenta, insistenta, ambitioasa, dinamica
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu
- Permis auto categoria B, disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonus in functie de realizari, autoturism de serviciu, laptop, telefon.