Reprezentant vanzari

SC SERATEL 2004 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizează vânzări şi gestionează clienţii din zona sa de responsabilitate directă
- identifică clienţi astfel încât să crească continuu şi în ritm susţinut nivelul distribuţiei numerice
- răspunde de derularea colaborării dpdv juridic cu clienţii gestionaţi direct
- implementează direct pe zona în responsabilitate promoţiile de vânzări
- monitorizează permanent concurenţa şi prezintă un raport lunar către conducere cu privire la aceasta
- răspunde de recuperarea creditelor din piaţă aferente vânzărilor sale pe zona de responsabilitate
- realizează cercetări de piaţă simple la solicitarea compartimentului de marketing
- întocmeşte regulat rapoarte specifice departamentului
- cauta clienti noi in vederea dezvoltarii oportunitatilor de afaceri din aria sa de responsabilitate;

CERINTE

- studii superioare (de preferat)
- minim 2 ani experienţă în vânzări
- stăpânirea tehnicilor de vânzare şi negociere
- seriozitate, onestitate
- disponibilitate pentru deplasări şi capacitate de a lucra sub presiune
- permis de conducere categoria B
- cunostinte P.C.: MS Office (Word, Excel, Power Point)
- limbi străine: engleza conversational reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

- pachet de motivare atractiv
- oportunitatea de a lucra într-o companie cu notorietate
- posibilitatea de dezvoltare profesională

FABRICA DE PUBLICITATE.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabrica de publicitate