Reprezentant Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
- Particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar;
- Asigurarea serviciilor de consultanță pre și post vânzare pentru clienți;
- Participare intensă și activă la realizarea obiectivelor calitative și cantitative ale echipei la atingerea targetului de vânzări;
- Urmărirea derulării și finalizării contractelor.

CERINTE

- Experienta relevanta in vanzari de minim 12 luni;
- Lucru in echipa;
- Persoana responsabila cu initiativa,perseverenta;
- Bune abilităţi de planificare şi organizare, de comunicare şi negociere;
- Capacitatea de a relaţiona cu diverse tipologii de oameni;
- Orientare spre rezultate şi capacitate de gestionare a problemelor;

BENEFICII OFERITE

- se discuta in cadrul interviului ;
- pachet salarial in functie de experienta si rezultate;