Angajam urgent Reprezentant vanzari

Polysoft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii, pastrand un nivel de profesionalism ridicat; atragerea de noi clienti;
- Participarea activa in promovarea produselor companiei prin reteaua proprie sau canale specifice de marketing;
- Contactarea si stabilirea de sedinte cu potentiali clienti;
- Sa fie la curent cu noutati din domeniu, pentru a exploata potentiale oportunitati;
- Stransa colaborare cu departamentul de marketing, pentru crearea de noi oferte;
- Participarea, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

- Entuziasm, determinare in realizarea activitatilor zilnice, responsabilitate, atentie la detalii;
- Capacitatea de a-si stabili singur obiective si de a demonstra ducerea la bun sfarsit a acestora;
- Cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor acesteia constituie un avantaj;
- Competenta in toate fazele unui ciclu de vanzari, inclusiv prospectare, negociere si incheiere;
- Organizare foarte buna a muncii si automotivare;
- Capacitatea de a vinde dupa criterii de valoare si nu doar de pret.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se adauga comisioane din vanzari