REPREZENTANT VANZARI

S.C. PASTOR FIRE & SAFETY S.R.L. - MEMBRU RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezinta compania in relatiile cu clientii;
- contacteaza si viziteaza clientii sau potentialii clienti conform unei planificari facute de seful direct;
- prezinta ofertele de produse, servicii si ofertele speciale tuturor clientilor;
- negociaza contracte de vanzare-cumparare;
- negociaza preturi, termene si conditii de plata, conditii de livrare pentru clienti.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta profesionala in domeniul PSI de minim 2 ani;
- carnet de conducere categorie B;
- persoana comunicativa, perseverenta, orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix, masina de serviciu, bonusuri in functie de realizari;
- traininguri dupa angajare;
- posibilitati reale de promovare.

Firma Pastor furnizeaza deja de 75 de ani o gama completa de echipamente de protectie impotriva incendiilor, de la extinctoare pana la sisteme fixe. Extinctoarele PASTOR sunt fabricate in conformitate cu standardele croate si europene actuale.
Materialele de cea mai inalta calitate, impreuna cu un control al calitati intern si extern foarte strict asigura de multi ani functionarea durabila a extinctoarelor PASTOR.