Reprezentant Vanzari

HBS FIRE SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti, cresterea vanzarilor;
- Consilierea clientului in alegerea serviciilor si produselor optime;
- Identificarea nevoilor clientilor si prezentarea solutiilor optime;
- Negocierea termenelor si modalitatilor de plata;
- Prospectarea, analiza si intrepretarea informatiilor din piata;
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;

CERINTE

Ne dorim de la noii nostri colegi sa :
-detina experienta in domeniul constructiilor(vanzari servicii si produse);
-stapaneasca tehnicile esentiale necesare desfasurarii activitatii si sa poata invata altele noi;
-demonstreze reale abilitati de relationare interpersonala, flexibilitate si integritate;
- fi imblanzit cel putin suita Office si sa poata citi un plan.
- fi trecut pe la scoala (oricare ar fi ea) si sa demonstreze acest lucru;
De retinut:
-nu cautam CV-uri, cautam oamenii din spatele literelor, cautam persoane comunicative, dornice sa progreseze odata cu noi.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea unui castig direct proportional cu timpul alocat, efortul si implicarea ta;
- Libertate de abordare si punere in aplicare a ideilor, pregatirii/metodelor/tehnicilor proprii;
- Instruire/formare profesionala;
- Suportul intregii echipe;
- Desigur un laptop, un telefon si o masina.

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de solutii integrate de protectie pasiva la foc.
Mai multe detalii puteti gasi pe www.hbss.ro