Reprezentant Vanzari

BIT SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

BIT SOFT GROUP cauta sa adauge unui colectiv pasionat un reprezentant de vanzari cu entuziasm si mare putere de munca. Desigur vrem sa posede calitati si abilitati ale unui adevarat reprezentant: ne-am dori sa aiba in CV experienta, sa fie optimist si increzator, sa inteleaga produsele si mai are si un avantaj daca detine cunostinte hard si software iar contactele si portofoliul activ din lumea horeca sunt un atu.
Daca ai dat din cap aprobator la cele de mai sus si vrei sa fii un profesionist, avem sanse mari sa lucram cu placere impreuna.

CERINTE

Planifica, organizeaza, evalueaza si optimizeaza activitatea de vanzari in zona arondata - Bucuresti sau Cluj.
Concepe si aplica strategii si politici de dezvoltare a vanzarilor la nivelul zonei arondate.
Elaboreaza si oferteaza solutiile adecvate conform nevoilor clientilor dar si negocieaza termenii contractuali in vederea inchiderii contractelor cu clientii.
Calatoreste cand si unde este nevoie (pana la 75% din timp).
Colaboreaza cu toate celelalte departamente. din firma.
Raporteaza managerului.

Studii superioare finalizate.
Insusirea de informatii tehnice despre produsele firmei din programul de vanzari.
Experienta de vanzari intr-un domeniu hardware, software sau alte produse tehnice poate fi un avantaj.
Un must have: Implicare activa cu o doza de originalitate prin initiativa.
Este esential sa dea dovada de angajament si disponibilitate raportandu-se la obiectivele de interes comun.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa.
laptop.
masina.
telefon.