REPREZENTANT VANZARI

Cobra Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza vanzari si gestioneaza clientii din zona sa de responsabilitate directa;
- intocmeste regulat rapoarte specifice departamentului;
- consilierea clientului;
- preluarea comenzilor de la client si onorarea acestora;

CERINTE

Cautam persoane dinamice cu orientare/experienta in domeniul vanzarilor.
-Constituie un avantaj experienta in vanzarea de produse IT;
-Preferabil studii superioare definitivate;
-Cunostinte MS Office;
-Pasionat de IT;
-Dorinta de ajuta oamenii;
-Persoana organizata;
-Spirit de initiativa;
-Experienta in vanzare
-Dorinta de a invata

BENEFICII OFERITE

Oferim:

- Un sistem de salarizare atractiv bazat pe performantele individuale
- Cursuri de instruire si perfectionare in domeniul vanzarilor.

SC COBRA MEDIA SRL este o firma de nivel mediu infiintata in 2004, care activeaza in domeniul IT , este o firma in plin proces de crestere si dezvoltare, cu un serios trend ascendent.