REPREZENTANT VANZARI

Media Market Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Asigura fluxul de comunicare cu clientii din portofoliul alocat;
* Sumarizeaza si actualizeaza in permanenta informatiile legate de client, in baza fisei de client;
* Urmareste implementarea proiectelor, contractelor sau parteneriatelor incheiate cu clientii din portofoliu si respectarea conditiilor agreate de comun acord;
* Analizeaza si raporteaza orice problema aparuta in relatiile cu clientii, propune solutii de rezolvare a acesteia;
* Propune solutii de eficientizare a activitatii pe care o desfasoara si estimeaza impactul acestora asupra calitatii relatiilor cu clientii ca si cresterea reputatiei companiei;
* Urmareste oportunitatile de largire a portofoliului prin atragerea de clienti noi si dezvoltarea colaborarii cu alte organizatii implicate in proiecte din domeniul medical si social.

CERINTE

* Absolvent studii SUPERIOARE;
* Minim 2 ani in vanzari (administrarea unui portofoliu de clienti), AVANTAJ: experienta in domeniul medical –farmaceutic;
* Cunostinte de limba engleza nivel mediu;
* Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet;
* Permis auto, categoria B, cu experienta.

Persoana dinamica, competitiva, care poate lucra eficient atat independent cat si in cadrul echipei, flexibila din punct de vedere al abordarii de sarcini si responsabilitati variate, in cadrul functiei pe care o ocupa. Capacitati de planificare si organizare, foarte bune abilitati de comunicare si negociere.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET fix lunar este intre 1500 si 2000 RON la care se aduga comision din vanzari: 5-10% brut;
- Se ofera telefon, laptop, auto pentru deplasari.
- Program de lucru: L-V 8 ore, plus pauza de masa; (flexibilitate in functie de participarea la evenimentele organizate de companie).
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal
CLIENTUL NOSTRU ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DEZVOLTAREA SI IMPLEMENTAREA DE PROGRAME DE INFORMARE SI EDUCATIE MEDICALA DESTINATE PUBLICULUI, ASOCIATIILOR DE PACIENTI, COMUNITATII MEDICALE SI INDUSTRIEI FARMACEUTICE. Locatia companiei este in Bucuresti, sector 3.