Reprezentant vanzari

Olimpic Art Creativ S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabilirea si urmarirea realizarii obiectivelor de vanzari in termeni de volum, conform planului de vanzari
Cunoasterea produselor de investitie ale partenerilor
Raspunderea de transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si a documentelor catre clienti
Completarea raporturilor periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic
Identificarea si calificarea potentialilor clienti
Atingerea obiectivelor de vanzari

CERINTE

Barbat/femeie cu varsta cuprinsa intre 19 - 28 ani
Tinuta office
Foarte bune abilitati de comunicare
Persoana analitica , orientata catre rezultate
Disciplinata , ordonata , cu motivare interioara si dorinta de a se afirma
Seriozitate , spirit proactiv
Atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate
cunoasterea pachetului MS Office

BENEFICII OFERITE

Parte salariala fixa
Contract de munca
Comisioane ( in functie de performanta )
Telefon mobil + PC
Training Gratuit

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de creatie artistica