Reprezentant Vanzari/ Consultant financiar

Eureko Bv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei
- sustine Sales Managerul in activitatile de vanzare
- contactarea potentialilor clienti dar si mentinerea relatiilor stranse cu acestia
- ofera solutiile optime clientilor
- implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea acestora.

CERINTE

- avantaj experienta in vanzari sau relatii cu clientii
- persoana serioasa cu spirit de echipa
- dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
- dinamic, aspect placut, perseverent
- abilitati de comunicare verbala si scrisa
- abilitati de negociere si persuasiune.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant si comision din vanzari
- prime stimulative si bonusuri corespunzatoare performantelor
- dezvoltare profesionala si posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung
- programe de pregatire continua in tara si in strainatate
- training-uri, team-building-uri si excursii pentru cei mai buni
- mediu de lucru placut, dinamic.

Eureko in Romania este parte a Achmea B.V, unul dintre cele mai puternice grupuri financiare din Europa. Principalii actionari ai grupului sunt Achmea Association si Rabobank.

Eureko ofera servicii inovatoare de asigurari si pensii. Suntem un partener profesionist si de încredere, iar performanta ne calauzeste. Ne abordam clientii, colegii, partenerii de afaceri si societatea in general cu integritate, responsabilitate si onestitate. Eureko este o organizatie careia ii pasa.

Valorile Grupului Achmea sunt empatia, inovatia si orientarea catre rezultate. La acestea am adaugat doua valori proprii Eureko Romania: pasiunea si cooperarea. Pe aceste valori ne bazam in activitatea noastra zilnica, asigurand clientilor nostri protectie, incredere, transparenta si un parteneriat de lunga durata.