Reprezentant vanzari

Divers Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti ai companiei ( activitate pe teren)
- Testarea produselor si demonstratii la cererea clientilor
- Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute.
- Promovarea imaginii si prezentarea produsului dupa anumite standarde stabilite in cadrul trainingului;
- Urmarirea situatiei clientilor proprii pana in stadiul de finalizare a comenzii - raspunde de intocmirea documentelor de livrare.

CERINTE

• Persoana organizata, dinamica
• Abilitati foarte bune de comunicare si vanzare
• Constituie avantaj detinerea unui P.F.I.
• Orientare catre client si rezultate masurabile
• Dinamism, abilitati organizatorice
• Abilitati de prezentare de produs
• Rezistenta la stres
• Experienta in vanzari constituie un avantaj
• Permis conducere categorie B constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru dinamic
• Program flexibil
• Cresterea veniturilor in functie de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

-Companie cu profil import/export
-Echipa dinamica