REPREZENTANT VANZARI

Autoparts Trade Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea de noi clienti in zona de activitate , prezinta organizatia , produsele si serviciile pe care le ofera aceasta .
Consilierea clientilor in ceea ce priveste produsele solicitate .
Negociaza conditiile de livrare , termenul de plata si felul platii , respectind politica comerciala .
Raspunde de conditiile comerciale acordate clientlor .
Monitorizeaza concurenta , preturile si intocmeste rapoarte saptaminale .
Atingerea target-ului de vanzari stabilit de companie .

CERINTE

Preferabil experienta in domeniul vanzarii pieselor auto de minim 2 ani .
Cunostinte de operare pe calculator .
Permis conducere categoria B minim 2 ani .
Bune aptitudini de comunicare , negociere si relationare .
Incredere in propiile forte , spirit de echipa .
Capacitate de planificare si organizare a activitatilor .

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant .
Posibilitate de dezvoltare in cadrul unei echipe de profesionisti .

Autoparts Trade Consult este franciza a firmei Inter Cars Romania parte a grupului Inter Cars SA unul dintre cei mai mari distribuitori de piese si accesorii auto din Europa cu un portofoliu de peste 500 furnizori curenti . Prezenta pe piata auto din Romania din vara anului 2008 activitatea Inter Cars Romania este in continuua dezvoltare ajungind in prezent la peste 20 filiale . Autoparts Trade Consult este formata dintr-o echipa tanara si dinamica care doreste sa introduca o noua abordare in domeniu, bazata pe eficienta , promptitudine si servicii ireprosabile .