Reprezentant vanzari

KARANNA Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea clientilor alocati in vederea prezentarii serviciilor de consultanta si a oportunitatilor de finantare
- Dezvoltarea bazei de date, cu clienti proprii
- Contractare
- Intocmirea fisei clientului
- Dimensiune zona alocata:un judet

CERINTE

- studii superioare
- experienta in vanzari servicii
- seriozitate
- aspect profesional businness
- abilitati de comunicare si orientare catre client
- cunostinte minime de economie
- posibilitate de deplasare la sediul clientilor, in zona alocata

BENEFICII OFERITE

- venituri substantiale
- traininguri de specialitate gratuite
- program flexibil

Consultanta in Elaborarea si Accesarea de Fonduri Nerambursabile
Suntem o societate romaneasca, 100% privata, formata din tineri profesionisti cu experienta in elaborarea si implementarea proiectelor de investitii finantate din Fonduri Nerambursabile.
Echipa are in componenta sa personal cu experienta de aproximativ 4 ani in domeniu, cu un portofoliu vast.Personalul implicat in elaborarea documentatiilor pentru accesarea de Fonduri Nerambursabile are experienta de lucru in cadrul unor mari companii de profil, cat si in cadrul Institutiilor Publice implicate in procesul de atragere si gestionare de Fonduri Nerambursabile. Astfel, consideram ca suntem alegerea potrivita pentru elaborarea si implementarea de proiecte in vederea accesarii de Fonduri Nerambursabile, atat pentru IMM-uri cat si pentru Institutii Publice, pentru ca intelegem ca experienta si expertiza pusa la dispozitie de noi este suma tuturor experientelor si valorii celor ce formeaza impreuna echipa KARANNA Business Solutions.