Reprezentant vanzari

CROSSART ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Negociază discounturile cu diferite firme pentru diferite servicii care vor fi publicate apoi pe pagina web a firmei
Identifică noi clienţi, îi contactează, se întalneşte şi negociază cu aceştia
Menţine şi dezvoltă relaţiile cu clienţii existenţi
Semneaza noi contracte cu diferiti colaboratori

CERINTE

Foarte bune abilităţi de comunicare, prezentare şi negociere
Agent cu experienţă în vânzări directe
Perseverenţă şi putere de convingere
Orientare către client şi către rezultate
Atitudine pozitivă, dinamic, optimist, sociabil, serios şi punctual
Spirit de iniţiativă, adaptare în orice situaţie
Obişnuit cu munca de teren
Detinerea unui portofoliu de contacte in mediul de business local constituie un mare avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de câştig nelimitat în funcţie de rezultatele obţinute
Posibilitate rapidă de promovare în carieră;
Salariu plus comision motivant

www.DealNow.ro este un proiect online care ofera utilizatorilor reduceri intre 50% si 90% la diferite produse si servicii.