Reprezentant vanzari

SC MEDIA CLOUD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea oportunitatilor si incheierea de contracte cu firme ce ofera produse sau servicii de larg consum (restaurante, baruri, cafenele, saloane de infrumusetare, spalatorii, cabinete medicale etc.) Mecanismul este simplu: clientii beneficiaza de promovare a produselor/serviciilor lor sub forma unor cupoane de cumparaturi.Acestea vor fi vandute pe site-ul nostru si promovate prin diverse canale media online (Google ads, Facebook ads, Twitter etc). Clientul nu plateste nimic in avans. Firma noastra va percepe un comision din sumele incasate dupa ce se va incheia oferta pe site.
- comunicare activa cu clientii;
- mentinerea relatiei cu clientii;
- cresterea numarului de clienti;
- nu se lucreaza cu bani cash, nu sunteti responsabil de incasari;
- programul de munca este flexibil, singura conditie fiind incheierea unui anumit numar minim de contracte lunar;
Pentru mai multe informatii va rugam sa ne trimiteti un mail cu cv-ul dvs si informatiile solicitate la: cariera@pontomat.ro

CERINTE

- este necesara experienta in vanzari
- cunoasterea conduitei in afaceri
- aptitudini avansate de comunicare si interactiune cu clientii
- perseverenta si orientare catre obtinerea rezultatelor
- acest job presupune activitate de teren 70% din timp
- avantaj pentru persoanele care au lucrat in vanzari B2B

BENEFICII OFERITE

- Program de munca flexibil
- Salariu fix + comision care poate ajunge pana la 50%
- Telefon de serviciu
- Transport gratuit in orasul unde va veti desfasura activitatea
- Traininguri de vanzari, suport informational
- Bonusuri la depasirea obiectivelor
- Posibilitatea avansarii in cariera in cadrul firmei

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei
SC Media Cloud SRL ofera servicii de social marketing si e-commerce prin intermediul portalului www.pontomat.ro

Suntem o echipa tanara, entuziasta si profesionista.Oferim clientilor nostri cea mai eficienta metoda de promovare a afacerii lor, fara riscuri si investitii initiale, oferindu-le grupuri de clienti siguri si accesul la publicitate continua.

Care sunt avantajele?
- Promovare fara riscuri!
- Atingerea unei audiente uriase!
- Reclama transmisa de la un prieten la altul.
- Construirea unei clientele loiale!
- Aducerea unui plus de valoare afacerii!