Reprezentant vanzari

Sc Decora Stil Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administreaza si dezvolta portofoliu de clienti ;
- asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei.
- negociaza conditiile de livrare, modalitatile si termene de plata,
- urmareste respectarea standardelor de calitate a procesului de distributie la livrare marfii catre client ;
- monitorizeaza gradul de satisfactie al clientilor fata de serviciile si produsele oferite de catre companie ;
- asigura consultanta tehnica cu privire la produsele comercializate;
- urmareste realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari.

CERINTE

- studii superioare ( de preferat studii tehnice )
- experienta de minim 2 ani intr-un post similar din vanzari;
- cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii reprezinta un avantaj;
- persoana organizata, responsabila, perseverenta , obisnuita sa lucreze cu termene limita ;
- bune abilitati de comunicare si relationare ;
- prezenta agreabila ;
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit ;
- spirit de echipa;
- permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial in functie de vanzari (salariul fix + comision din vanzari);
- mediu de lucru în care initiativa şi implicarea personală sunt apreciate si evidentiate.

SC Decora Stil Srl –firma importatoare si distribuitoare de materiale de constructii si finisaje pentru amenajari interioare cu o bogata experienta in domeniu , aflata intr-o continua dezvoltare , te invita sa te alaturi echipei noastre pentru a-ti construi o cariera intr-un mediu profesionist , dinamic si unde este promovat in permanenta un parteneriat benefic pentru clienti –firma –angajati – furnizori .