Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatile de leadership, proactivitatea, dar mai ales valorile umane. Oamenii reprezinta cel mai important atuu al companiei.
- prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti
- dezvolta si mentine portofoliul de clienti
- ofertează, prezintă şi promovează produsele şi serviciile oferite de companie
- vinde produsele companiei

CERINTE

- aptitudini de comunicare
- spirit de echipa
- persoana dinamica si bine organizata, care stie sa stabileasca tinte, sa le ajunga si sa le depaseasca
- necesita munca, efort sustinut, dorinta de a lucra pe termen lung in compania noastra.
- aspect fizic placut, tinuta business

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de promovare
- mediu de lucru tanar si profesionist
- formare profesionala
- posibilitati de avansare profesionala
- modalitate de lucru flexibila (part-time sau full-time)
- posibilitatea unei cariere solide in vanzari intr-un domeniu cu o dezvoltare accelerata
- training-uri pentru dezvoltarea abilităţilor de vânzare şi negociere