Reprezentant vanzari

TOTAL DIAGNOSTIC CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare (sau medii in domeniul medical)in Medicina, Farmacie, Biologie, Chimie, Bioinginerie Medicala, Fizica
Experienta in promovarea serviciilor medicale, produselor farmaceutice sau a aparaturii medicale /de laborator reprezinta un avantaj
Abilitati de comunicare si prezentare
Flexibilitate, initiativa, putere de convingere
Loialitate, spirit de echipa, dinamism, orientare catre client
Abilitati de lucru pe calculator
Disponibil pentru deplasari temporare
Abilitatea de a vinde.

CERINTE

- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- promovarea serviciilor medicale TOTAL DIAGNOSTIC;
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei ;
- realizarea obiectivelor lunare si anuale;
- reprezentarea companiei in relatiile cu clientii;
- contactarea posibililor parteneri, incheierea de contracte, mentinerea relatiilor cu partenerii pe toata perioada desfasurarii contractului.
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se va negocia in baza experientei profesionale.
Autoturism si telefon de serviciu
Instruire permanenta;
Traininguri periodice.

Infiintata in anul 2002, Total Diagnostic S.R.L se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind o companie recunoscuta in Bucuresti.

Compania Total Diagnostic S.R.L efectueaza servicii medicale de medicina muncii. Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Echipa pe care ne bazam, seriozitatea ofertei noastre si relatiile excelente cu partenerii nostrii de afaceri reprezinta garantia faptului ca oferim servicii de cea mai buna calitate. In cadrul companiei Total Diagnostic S.R.L desfasuram activitati specifice de instruire si formare profesionala.

Bucurandu-ne de o reputatie foarte buna in randul clientilor nostri, suntem siguri ca produsele si serviciile companiei noastre va vor oferi o satisfactie garantata.