Reprezentant Vanzari

NUTA RECOVER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

- persoana comunicativa,cu initiativa, perseverenta,deschisa, indreptata spre indeplinirea obiectivelor propuse
-absolvent facultatea de drept sau student in curs
- orientare catre obtinerea de rezultate concrete;
- foarte bune abilitati de negociere;
- abilitati de organizare si planificare;
- abilitati de comunicare orala si in scris excelente, usurinta in exprimare
-permis categoria B;

CERINTE

Cerinte:

- identificarea clientilor targetati
- prezentarea serviciilor companiei
- negocierea/ incheierea de contracte
- mentinerea legaturii cu clientii actuali.

BENEFICII OFERITE

- Venituri motivante
- Salariu fix + comision din incasari
- Posibilitati reale de promovare si lucrul intr-un mediu profesionist si dinamic in cadrul unei echipe tinere.
- telefon
- beneficii in functie de rezultate.

Nuta Recover Srl este o companie specializata pe servicii profesionale de colectare a debitelor si recuperare a datoriilor pentru persoanele juridice care isi desfasoara activitatea in Romania.

Preocuparea noastra o reprezinta rezultatele obtinute in vederea asigurarii unor servicii de recuperare profesioniste, fara deteriorarea relatiilor dintre creditori si debitori.