REPREZENTANT VANZARI

ACTIV DOCUMENT CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
- Promovarea imaginii si produselor firmei;
- Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti, precum si identificarea metodelor de fidelizare a clientilor;
- Negocierea, semnarea si urmarirea derularii contractelor cu clientii in termenele stabilite;
- Reala posibilitate a dezvoltarii si avansarii pe plan profesional si personal;
- Punerea la dispozitie a intregului suport (tehnic, profesional, moral);.

CERINTE

- Persoana dinamica, responsabila si optimista, abila in comunicare si negociere, cu o mare doza de perseverenta si bun simt. Inclinata spre nou, cu o imaginatie aplicabila si foarte serioasa.
- Candidati dornici de reusite si de afirmare, atat profesional cat si personal.

Suntem o firma in plina dezvoltare, cu o echipa tanara de profesionisti, dinamica si ambitioasa. Avand un portofoliu de clienti consistent si realizari exceptionale in domeniul tiparului digital si advertising-ului, dorim sa completam echipa pentru a devenii lederi de marca in domeniu.