Reprezentant Vanzari

Smartrade International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectarea pietei (vizitarea locatiilor de constructii si identificarea de noi potentiali clienti)
-Prezentarea ofertei catre potentialii clienti si castigarea de noi clienti
-Realizarea targetului de vanzari
-Realizarea obiectivelor zilnice de vizite in teren
-Cunoasterea pietei de materiale de constructii din zona in responsabilitate si informarea in legatura cu schimbarile de pe piata si activitatea companiilor concurente
-Organizarea si urmarirea livrarilor si incasarilor

CERINTE

-experienta in vanzari directe (catre beneficiari finali)
-bune abilitati de comunicare si negociere
-persoana tenace
-optimism
-cunostinte de operare pc
-permis de conducere categoria b

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- comision la vanzari
- bonus de performanta
- telefon si masina de servici

Compania se ocupa de importul si distributia nationala de parchet de bambus si accesorii precum si produse pentru montaj. Marca sub care se vinde parchetul este Class Bambus (www.classbambus.ro).