Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea nevoilor si crearea ofertei de solutii pentru persoane fizice in scopul constituirii de rezerve financiare pentru pastrarea confortului personal si al familiei

Identificarea persoanelor juridice interesate de fidelizarea personalului si crearea ofertei de solutii pentru acordarea catre salariati de avantaje financiare deductibile

Formarea portofoliului propriu de clienti;
Gestionarea pe termen lung a portofoliului de clienti noi si existenti.

CERINTE

Atitudine pozitiva si creativa, disponibilitate de a invata lucruri noi
Capacitate de identificare, analiza si valorificare a oportunitatilor;
Bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii, capacitate de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu acestia;
Abilitati de negociere;
Orientare puternica spre rezultate
Studii medii sau superioare;
Isi doreste / este obisnuit cu un venit peste medie

BENEFICII OFERITE

Raport efort / castig imposibil de realizat in orice alt domeniu
Flexibilitatea programului; autoadministrarea activitatii
Venit compus din parte fixa plus comisioane foarte atractive, pentru fiecare contract in parte, inclusiv pe perioda derularii contractelor respective
Bonusuri semnificative direct proportionale cu performantele
Training initial si periodic de inalta tinuta profesionala
Posibilitatea de dezvoltare reala a carierei, pe trei directii in functie de optiunile si aptitudinile personale, intr-o organizatie de foarte inalt nivel profesional;