Reprezentant vanzari

BORG DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Obtinerea de noi clienti (activitate de telesales si eventual intalniri)
- Gestionare portofoliu clienti
- Realizare oferte personalizate

CERINTE

- Experienta minima 3 ani in vanzari
- Cunostinte bune in lucrul cu calculatorul si aplicatiile MS Access, Word, Excell
- Aptitudini de negociere si comunicare

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv
- Mediu de lucru placut
- Echipa tanara
- Bonusuri, bonuri de masa, telefon, team-building

Borg Design este o companie cu capital privat ale carei principale activitati sunt dezvoltarea si distributia de software precum si consultanta in tehnologia informatiei.

Software-ul dezvoltat de Borg Design are la baza solicitarile, indicatiile si sugestiile clientilor, si are ca utilitate posibilitatea rapida si automatizata de a accesa si prelucra informatii publice de interes general.

Obiectivul Borg Design este de a colectiona aceste informatii si a vi le pune la dispozitie intr-o forma prelucrata, alaturi de unele unelte software care au ca scop economisirea timpului dumneavoastra de informare si in special a costurilor.