Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea pachetelor de servicii ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- negocierea si incheierea de contracte
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora

CERINTE

- persoana orientata catre o PROMOVARE RAPIDA pe verticala sau orizontala
- abilitati de comunicare si negociere, spirit persuasiv
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare) dar nu este obligatorie
- implicarea activa in realizarea obiectivelor companiei
- capacitate de analiza si sinteza,
- orientare catre client
- sociabilitate si ambitie
- capacitate de integrare rapida in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare - persoana dinamica si optimista.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de accesare a diferitelor functii de conducere dupa numai 3 LUNI DE ACTIVITATE.
- salariu motivant, compus din parte fixa si comisioane
- training si suport continuu
- concursuri
- sanse reale de promovare
- mediu de lucru placut si dinamic
- team-building-uri