REPREZENTANT VANZARI

CASAROYAL DECORATIUNI PROFESIONALE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-responsabil de atingerea obiectivelor de vanzare;
-prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei;
-intocmirea ofertelor si incheierea contractelor respectand politica de vanzare;
responsabil de circulatia documentelor(contracte,facturi,chitante);
-intocmeste si transmite perodic rapoarte de vanzari

CERINTE

-absolvent studii medii sau superioare
-bune abilitati de vanzare si comunicare
-orientare catre client
-cunostinte PC(Ms Office)
-experienta in vanzari min 1 an
-cunostinte tehnice constituie un avantaj
-domiciliul in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant(salariu fix+comision)
-un mediu de lucru dinamic
-acces la programe de pregatire si dezvoltare
-sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala

CASA ROYAL DECORATIUNI PROFESIONALE vine in sprijinul celor care doresc sa confere frumusete,personalitate si rainament interioarelor cat si exterioarelor dorite printr-o gama foarte diversificata de plinte decorative,brauri de perete ,profile decorative pentru tavan,scafe,pilastrii,coloane,ancadramente usi si ferestre,pervaz ferestre,arcade si elemente decorative cat si tapet decorativ in stil clasic sau modern