REPREZENTANT VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Devenind reprezentant puteti castiga un comision echivalent cu 25-30% din vanzarile dumneavoastra.

CERINTE

Abilitati bune de comunicare
-Organizarea si actualizarea bazei de date a clientilor.
-Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clienti.
- Cunostinte minime de operare PC.
- Acces la PC cu conexiune la Internet (pentru a vizualiza situatia contului, statusul comenzilor si noile oferte).
- Experienta in domeniul vanzarilor poate fi un plus, insa nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Procent de 25% - 30% din vanzari.
Prime si bonusuri atractive!
Suport pentru derularea afacerii

Avatanjele fata de alte companii:

- oferim produse de calitate la preturi mai mici decat companiile competitoare;
- oferim un sortiment variat de produse;
- avem un sistem transparent de acordare a bonusurilor.