Reprezentant vanzari

SC COSMICO ENTERPRISE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor companiei la magazinul din Mall Baneasa Shopping City.
Mentinerea relatiei cu clientii.
Negociere cu clientii.

CERINTE

Capacitate de organizare si planificare.
Persoana dinamica.
Cunostinte bune de operare in Office.
Bune abilitati de comunicare si interrelationare.
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv.
Program flexibil.
Mediu de lucru civilizat.
Posibilitatea de promovare rapida.

În Statele Unite ale Americii, Human Touch® este principalul furnizor de fotolii de masaj şi dezvoltă de peste douăzeci de ani produse ce încorporează tehnologii de vârf pentru a-i face pe oameni să se simtă mai bine.

Sistemele brevetate de masaj copiază tehnicile folosite de masorii profesionişti, ajutând astfel la destinderea muşchilor şi la ameliorarea durerilor de spate şi a stresului cauzat de stilul de viaţă agitat din zilele noastre. Îmbinând tehnologia avansată şi designul atractiv, fotoliile de masaj Human Touch® se integrează perfect în habitatele moderne şi tradiţionale.