Reprezentant Vanzari

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Qualia recruteaza Reprezentant Vanzari pentru clientul sau - companie internationala din domeniul FMCG.

Responsabilitati:
- Identifica potentiali clienti;
- Contacteaza potentialii clienti si demareaza negocierilor cu acestia;
- Incheie contracte cu clienti noi;
- Ofera training pe produse clientilor;
- Mentine relatia cu clientii;
- Preia comenzile;
- Urmareste derularea contractelor si incasarea banilor.

CERINTE

- Studii superioare;
- Minim 1 an experienta in vanzari directe;
- Minim 6 luni experienta in domeniul FMCG;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Persuasiv, energic, asertiv;
- Abilitati de relationare, comunicare si prezentare;
- Foarte bune abilitati de negociere;
- Prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial care include salariu fix + bonusuri;
- Mediu de lucru placut;
- Reale posibilitati de dezvoltare profesionala.

Qualia (www.qhr.ro) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.