reprezentant vanzari

KRAIBURG BULGARIA Eood

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.) Vanzarea amestecurilor tehnice de cauciuc:
- Achizitie clienti noi si relatii cu clientii existenti
- Prelucrarea solicitarilor/proiectelor noi ale clientilor
- Prelucrarea comenzilor
- Rezolvarea problemelor de natura tehnica sau comerciala (in colaborare cu departamentele de resort)

2.) Acordarea suportului in eventualele afaceri sau cercetari de piata ale celorlalti membri din Grupul KRAIBURG

Aria geografica acoperita: in Romania, zonele Moldova, Muntenia si Dobrogea

CERINTE

- Experienta in vanzari industriale
- Experienta in industria cauciucului
- Cunostinte temeinice de limba germana (obligatorie), engleza constituie un avantaj
- Pregatirea tehnica (preferabil chimia polimerilor) constituie un avantaj
- Cunostinte IT la nivel de utilizator (MS Office, email, internet)

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv
- Masina de serviciu
- Laptop
- Telefon mobil

KRAIBURG Bulgaria este filiala companiei germane Gummiwerk KRAIBURG si membru al Grupului KRAIBURG. Activitatea de baza este productia si comercializarea amestecurilor tehnice de cauciuc.