Reprezentant vanzari

Cobalt IT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colaborare in vederea incheierii de contracte privind servicii de internet cu persoanele fizice, la domiciliul acestora.
Posibilitate de castig suplimentar.

CERINTE

Iti doresti un job in domeniul telecomunicatiilor?
Vrei sa ai sansa unei cariere in vanzari sau relatii cu publicul?
Iti place sa vorbesti cu oamenii si ai putere de convingere?
Iti doresti sa inveti lucruri noi?
Daca ai disponibilitate pentru munca de teren alaturi de abilitati de comunicare si negociere te asteptam alaturi de noi.

BENEFICII OFERITE

Salariu pe baza de comision, in functie de performante;
Program flexibil;
Training;

Domeniul de activitate al firmei este furnizarea de internet catre persoane fizice.
Suntem unul din liderii pe piata din Bucuresti in serviciile de internet.
Ofertele noastre vin in sprijinul celor ce doresc acces rapid la informatie, eficient si sigur dar cu un suport tehnic de calitate.