Reprezentant vanzari

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care ofera solutii la cheie pentru constructii si amenajari interioare (pentru bai si bucatarii - ceramica, sanitare,mobilier) si exterioare.
Datorita dezvoltarii afacerii cautam persoane capabile, motivate si responsabile pentru postul Reprezentant Vanzari -pe teren

- Identificarea de noi clienti, mentinerea si dezvoltarea de relatii de afaceri cat mai bune cu acestia
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor
- Consilirea clientilor in alegerea celor mai potrivite solutii pentru amenajari interioare sau alte materiale
- Propunerea de noi solutii si imbunatatiri
- Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorul direct

CERINTE

- Experienta anterioara in vanzari, vanzarea de produse premium prezinta avantaj
- Cunoasterea limbii Engleze
- Cunostinte operare PC- MS Office;
- Disponibilitate pentru activitate de teren (90% din timp);
- Permis de conducere, categ B;
- Foarte bune abilitati comunicare si de negociere
- Persoana organizata,motivata si orientata catre client
- Persoana ambitioasa, deschisa, comunicativa
- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie
- Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil

BENEFICII OFERITE

Se ofera: conditii de munca foarte bune, salariu competitiv in functie de performante, posibilitati de dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

HR Consulting & Recruitment